Telefon : 0(252) 456 24 31
GSM : 0(536) 339 87 53
Adres : Bozburun Beldesi
Marmaris Muğla / Duran Güleç
Ana Sayfa / Hakkımızda

                                                     Hakkımızda

Bozburun Beldesi ülkenin Güney Batı bölümündeki Muğla İlinin; Yine Güney-Batı ucunu oluşturan Datça-Bozburun Yarımadaları bütünü içerisinde yer almaktadır.

İlçe Merkezi Marmaris’in Batısına uzanan DatçaBozburun Yarım ada grubu; Ege Bölgesi  karakterini yansıtan çok karakterli kıyı yapısı ile benzersiz doğal ve tarihi güzellikleri sergilemektedir Belde; Yaklaşık 36.41’  enlem , 27.59’ boylam koordinatlarında yer almaktadır.  Marmaris’e 40 Km; İl Merkezi Muğla’ya 100 Km. uzaklıktadır.

Yarım adalar grubunda; Datça İlçe Merkezi, Bozburun Belde olarak gelişmiş yerleşim merkezleridir. Datça’ya bağlı 9,  Bozburun Bölümünde ise 8 adet farklı büyüklükte yerleşim Merkezi bulunmaktadır.

Bu coğrafya içerisinde bulunan doğa harikası Bozburun’da bulunan Apartımız, bölgenin güzelliklerini siz değerli misafirlerimize sunmaktadır. Temizliğe verdiğimiz önem ve hizmet anlayışımız ile misafirlerimize aynı zamanda ‘’evlerinde’’ hissini verdirmekteyiz. Sezon boyunca yüksek trafikte misafir yoğunluğumuz olduğundan dolayı rezervasyon yaparak yerinizi önceden ayırabilirsiniz. Marmaris Otel Fiyatları’ndan daha hesaplı bulunan fiyatlarımızı öğrenmek için bizlerle direkt olarak görüşmenizi isteriz.

Marmaris Bozburun beldesinin o muhteşem havasını hissetmeniz için siz değerli misafirlerimizi Marmaris Bozburun Apart Otel Gübaşı Apart’ta misafir etmeyi isteriz…